Bjurhovda Fritidsgård

Bjurhovdagården har kulturprofil med fokus på musikskapande. Vi har i nuläget en replokal och en produktionsstudio.

Bjurhovda Fritidsgård

Våra vanligaste gruppverksamheter
Vi erbjuder Cafégrupp samt att vi kan erbjuda både tjej- och killgrupper. Kom in och prata med någon av oss som jobbar här så berättar vi mer.

Bjurhovda DJ's
För mer information om Bjurhovda DJ's, kom in på gården och prata med personalen.

Kontaktuppgifter
021-39 88 44

Enhetschef
Patrik Johansson, 021- 39 19 82
patrik.johansson@vasteras.se

 

Vi som arbetar här:

Dany Olmedo, fritidsledare,  021- 39 88 43
dany.olmedo@vasteras.se

Suzan Thoumy, fritidsledare
suzan.thoumy@vasteras.se

Ellinor Andersson, hälsopedagog
ellinor.andersson@vasteras.se

Sandra Andersson, fritidsledare
sandra.andersson@vasteras.se

Susanna Holmkvist, fritidsledare
susanna.holmkvist@vasteras.se

Emmy Bengs, fritidsledare
emmy.bengs@vasteras.se

Mats Magnusson, fritidsledare
mats.johan.magnusson@vasteras.se